Aktualności / Wywiad z klientem Veenhuis

Wywiad z klientem Veenhuis

Tym razem zapraszamy Was do miejscowości Borów pow. Strzeliński, w której to znajduje się Gospodarstwo Pana Rene Franseen, w którym to użytkowany jest wóz asenizacyjny marki Veenhuis. O tym jakie kryteria brał on pod uwagę przy wyborze wozu asenizacyjnego, jak sprawdzają się produkty Veenhuis w praktyce i czy wybrałby je ponownie- przeczytacie w krótkim wywiadzie.

Udostępnij

AA: Dlaczego zdecydował się Pan akurat na wóz asenizacyjny VEENHUIS? Czym się kierował Pan przy wyborze?

Brałem pod uwagę opinie na temat wysokiej jakości produkcji oraz zaawansowanej technologii holenderskich producentów beczek. Kierowałem się jakością oraz zastosowaną w nich technologią jak i prostotą budowy beczek asenizacyjnych holenderskich producentów. Te kryteria były kluczowe pod względem wyboru. Dodatkowo ojciec jest pochodzenia holenderskiego, co nie było bez znaczenia przy podjęciu ostatecznej decyzji.

AA: Jak w jego ocenie po roku użytkowania sprawdza się sprzęt VEENHUIS?

W moim Gospodarstwie użytkujemy beczkę VEENHUIS Profiline 19450, aplikator Ecoject 7.06 oraz TerraJect 4.00. Maszyny te od 3 lat są używane i w pełni spełniają one moje oczekiwania. Jedyną rzecz, którą musiałem wymienić w tym okresie to talerz nacinająco-mieszający (po 3 latach użytkowania) w aplikatorze Terrajet 4.00. Jestem bardzo zadowolony z beczki i aplikatorów marki VEENHUIS.

AA: Dlaczego warto wybrać beczkę VEENHUIS? Jaka jest w Pana ocenie największa zaleta maszyny?

Z mojej perspektywy, po kilku latach użytkowania, kluczowa jest jakość i prostota wykonania beczki. Na sprzęcie nie ma „efektu zmęczenia maszyny” takich jak np. rdza na elementach stalowych. Pod względem użytkowania, równie istotna jest łatwość załadunku oraz wydajność aplikacji. To chyba główne argumenty przemawiające właśnie za maszynami VEENHUIS.

AA: Czy zdecydowałby się Pan ponownie na zakup sprzętu VEENHUIS?

Tak. Mam świadomość, że jest to dość duży wydatek, ale tutaj śmiało można wybrać także używaną maszynę, ale właśnie marki VEENHUIS. 

Udostępnij